Wyczarterowałeś jacht i zastanawiasz się gdzie popłynąć?  Przeczytaj nasz przewodnik, Mazury są piękne ale niektóre zakątki są szczególnie warte uwagi.

Jezioro Nidzkie

Jezioro Nidzkie to znakomity akwen, dla tych którzy chcą wziąć jachty w czarter i cieszyć się żeglowaniem na Mazurach

Jeśli twój pomysł na wakacje można skrócić do trzech słów: „czarter jachtów Mazury” to idealnym wyborem na przygodę na jachcie jest jezioro Nidzkie. Ci, którzy tu żeglują mogą się cieszyć z ciszy – na większej części jeziora obowiązuje zakaz poruszania się na silniku. To znaczy, że nie ma tu wszechobecnych skuterów i motorówek, a by poruszać się po jeziorze jest tylko jeden sposób: czarter jachtów. Mazury takich miejsc mają coraz mniej!
czytaj więcej>>

Jezioro Dobskie

Dobskie to wyśmienity akwen wodny, dla tych którzy szukają kontaktu z naturą, chcą wziąć jachty w czarter i radować się pod żaglami z dala od innych

Jeśli twoje plany na wakacje można opisać trzema słowami: „czarter jachtów Mazury”, a jednak chcesz być blisko dzikiej przyrody, podpatrywać ptaki, a czasem po prostu posłuchać ciszy, to idealnym pomysłem jest czarter jachtów i ruszenie na północ regionu Mazury, nad przepiękne jezioro Dobskie.
czytaj więcej >>