Antila 27 to stosunkowo nowa jednostka, największa z sióstr z rodziny Antila Yachts z Radomia. Jest to jacht można powiedzieć luksusowy. W czarter na mazurach biorą go Ci, którzy się naprawdę znają. Ma prawie dziewięć metrów długości,  dwie oddzielne kabiny, ogrzewanie, lodówkę i mnóstwo innych bajerów, które życie żeglarza czyni jeszcze bardziej przyjemnym i wygodnym, do czarteru i nie tylko.Antila 27 czarter mazury

Choć Antila 27 jest jachtem stosunkowo ciężkim, to ma to swoje zalety. Po pierwsze nie buja przy każdym podmuchu wiatru, po drugie przy poważniejszych wiatrach łatwiej się jacht typu Antila 27 prowadzi. Podobnie jak w przypadku jachtu Antila 24, duża stateczność początkowa sprawia, że jest to jacht idealny dla rodzin z dziećmi. Ale też nie ma się co oszukiwać, jak wieje marna jedyneczka, to nie ma sensu oczekiwać, że dwudziestką siódemką zapłyniemy jakoś szczególnie daleko, czyli w czarter Mazury.

Ale tak jak wspominaliśmy powyżej: Antila 27 jest to znakomity na czarter  jacht dla rodzin z dziećmi: dużo miejsca, mało przechyłów, ogrzewanie, a czasem nawet telewizor. Na tym jachcie nawet w deszczową pogodę Twoje pociechy będą miały co robić, a Ty znów radośnie stwierdzisz, że czarter jachtów na Mazurach to pomysł bardzo dobry lub wręcz znakomity.