Jesteśmy grupą zapaleńców, którzy z miłości do Mazur, z chęci do oderwania się od zgiełku wielkich miast postanowili stworzyć sobie zajęcie związane z wodą – czarter mazury, stąd nasze inwestycja w firmę, której główną działalnością jest czarter jachtów. Z drugiej strony, biorąc co roku jachty w czarter na Mazurach zawsze dziwiło nas to, jak mało armatorzy dbają o potrzeby swoich klientów, czyli nas. Dlatego postanowiliśmy stworzyć firmę, której główną działalnością jest czarter jachtów, ale to że klienci mają jakieś życzenia, nie jest dla nas przeszkodą. W przeciwieństwie do wielu innych armatorów nie obrażamy się na naszych klientów, i chcemy by do nas wracali co roku. Jesteśmy otwarci na Wasze potrzeby i wymagania.

Oferujemy czarter jachtów czterech typów: Twister 800 n, Antila 24, Antila 27 i Raptor 27, ale współpracujemy z wieloma firmami z regionu, tak więc czarter innych jednostek jak choćby Maxusy czy Phila 880 jest możliwy.

Nasze jachty są do odebrania wszędzie między Giżyckiem a Rucianem – Nida, generalnie koncentrujemy się na południu Mazur.