Rezerwacja i czarter jachtów na Mazurach jest prostsza niż Ci się wydaje. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz a my powiemy ci czy czarter jachtów na Mazurach w terminie, który Cię interesuje jest możliwy.

Później wysyłamy Ci umowę, po podpisaniu i odesłaniu której wpłacasz zaliczkę w wysokości 30 procent wartości czarteru. Reszta powinna być dopłacona najpóźniej w dniu, w którym przejmiesz jacht. Oczywiście, tak jak wszyscy którzy prowadzą firmy, których dziedziną jest czarter jachtów na Mazurach, także my pobieramy zwrotną kaucję.

Warto jeszcze wspomnieć, że w sezonie rezerwacja jednostek (np. Antila 24 czy Twister 800 n) możliwa jest tylko na pełne tygodnie, które rozpoczynają się w sobotę. Zniżki i wszelkie upusty podlegają indywidualnym negocjacjom, ale są możliwe tylko wtedy gdy czarter jachtów trwa co najmniej tydzień.

By zarezerwować jacht wystarczy napisać mejla na adres biuro@logczarter.pl lub przedzwonić albo wysłać smsa na numer telefonu 607 999 801. Pamiętaj, że ten rejs na Mazurach może być wakacyjną przygodą Twojego życia, tak więc już dziś warto zarezerwować jachty, które Ci to umożliwią.