Twister 800 n – idealny jacht dla tych, którzy szukają adrenaliny

 Zwinny, szybki, a do tego w korzystnej cenie. To dobry wybór, dla tych którzy planują czarter jachtów

Mazury są dziś niczym wybieg dla modelek: każdy znajdzie coś dla siebie – jachtów, które można wziąć w czarter jest naprawdę od groma. Dla tych, którzy lubią ostro żeglować i mają swego rodzaju regatowe zacięcie, godnym polecenia jest jacht Twister 800 n. Jest to konstrukcja, która ma już kilka lat, a wśród tych, co biorą jachty w czarter cieszy się dużą popularnością.

Jakie są zalety jachtu Twister 800 n? Jest szybki i dosyć ostro chodzi na wiatr. Co ciekawe, rusza z miejsca już przy najmniejszym podmuchu wiatru, co na pewno cieszy się uznaniem wśród tych, dla których często formą spędzania czasu jest właśnie czarter jachtów. Mazury to miejsce, gdzie często wieje słabo. Fakt, że ten jacht łapie każdy podmuch można zaliczyć zdecydowanie na plus. Trzeba jednak pamiętać, że równie szybko łapie przechył – strachliwi niech raczej zostaną na lądzie. – To była rewelacyjna przygoda – wspomina Rafał z Torunia, student który jacht Twister 800 n wypróbował w ubiegłym sezonie. – Wyprzedzaliśmy wszystkie jachty, choć trzeba było nieźle balastować – wspomina ze śmiechem.

W środku Twister 800 n jest rozwiązany raczej standardowo, choć niektóre jachty mają nawet lodówki i ogrzewanie. Z roku na rok coraz więcej jachtów tego typu kupują firmy, które prowadzą czarter jachtów. Mazury mogą się już pochwalić ponad stu jachtami typu Twister 800 n.